آفتاب یک سرویس واسطه است که شما می توانید با کمک این سرویس تبلیغات خارجی را در برنامه های خود نمایش دهید.این تبلیغات برای شما درآمد ارزی به ارمغان خواهد آورد و ما در آفتاب این درآمد را بعد از کسر هزینه ها به دست شما خواهیم رساند.
آفتاب مناسب ترین محل برای اپلیکیشن های بزرگ و با کیفیت است.اگر شما مدیریت یک اپلیکیشن بزرگ را بر عهده دارید به شما اطمینان می دهیم که آفتاب شما را شگفت زده خواهد کرد.بهترین ها و بزرگترین اپلیکیشن های کافه بازار و اپلیکیشن های ایرانی در گوگل در حال همکاری با ما هستند،شما هم به خانواده بزرگ آفتاب بپیوندید.

در صورتی که اپلیکیشن خوبی را طراحی کرده اید و قصد سرمایه گذاری دارید و تجربه کافی در بازار اپلیکیشن های موبایل دارید باز هم همراه شما خواهیم بود کافیست با ما تماس بگیرید تا درباره اپلیکیشن شما گفتگو کنیم

آفتاب اولین سرویس واسطه ایرانی است که به صورت تخصصی در حوضه تبلیغات خارجی فعال بوده و تجربه بسیار خوبی در این زمینه دارد.

آفتاب در سه اصل همکاری خود یعنی پشتیبانی و سرویس عالی و تصفیه حساب به موقع، بهترین کارنامه را به مشتریان خود ارائه داده است و همواره در تلاش است با صداقت در آمار و بروز رسانی سرویس خود بهترین امکانات را برای شما آماده کند .

شما در پنل آماری آفتاب با محیطی کاربردی و عالی می توانید آمار و داده های اپلیکیشن های خود را ملاحظه و تمام داده ها را کنترل کنید.

ما در آفتاب از SDK های خاص استفاده نمی کنیم و تمامی آمار و داده های شما مستقیم از سایت های تبلیغاتی به شما نمایش داده خواهد شد.کافی است SDK های اصلی سرویس های تبلیغاتی را پیاده کرده و با خیالی آسوده کسب درآمد کنید.

آفتاب هر ماه برای شما آمار دقیق و آنالیز آماری و مالی را ارسال و سعی می کند شما را در رسیدن به بهترین درآمد راهنمایی کند.

ما در آفتاب امنیت کاربران و اپلیکیشن ها و درآمد شما را تضمین می کنیم، مدل های آماری و الگوریتم های شناسایی تخلف در آفتاب به ما کمک می کند که با ضریب اطمینان بسیار بالا همراه شما باشیم.

در آفتاب اگر حرفه ای باشید در کنار توسعه دهندگان حرفه ای فعالیت خواهید کرد و در پنل های حرفه ای ما با خیال راحت به کسب درآمد بپردازید.اگر از اپلیکیشن های میلیونی هستید به شما پنل های درآمد ارزی اختصاصی ارائه خواهد شد تا با خیال راحت به کسب درآمد ارزی بپردازید

درآمد یک اپلیکیشن به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد.از مهمترین این عوامل می توان به داشتن کاربران فعال،زمان ماندن کاربر در محیط برنامه،کشور و زبان برنامه و کیفیت برنامه اشاره کرد.شما باید بخاطر داشته باشید که هرچه کیفیت اپلیکیشن شما بهتر و جهانی تر باشد درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید مطالب مفید زیادی در ارتباط با کسب درآمد از تبلیغات پیدا کنید

مطالب آموزشی آفتاب

درصد همکاری در حال حاضر برای اپلیکیشن ها 70 درصد است. همچنین شما می توانید از تخفیفات ماهیانه آفتاب استفاده کنید و سهم دریافتی خود را افزایش دهید.

اگر اپلیکیشن تازه ای دارید که پیش بینی می کنید موفق باشد نگران نباشید با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا درباره آن گفتگو کنیم

خیر نیاز به هیچ پرداختی نیست و سرویس آفتاب رایگان است
خیر،کافی است مستندات سرویس تبلیغاتی مورد نظر را مستقیم در برنامه های خود پیاده سازی کنید.
پیشنهاد میکنیم برای شروع با پشتیبانی ما تماس بگیرید که 24 ساعت در شبانه روز در خدمت شماست.گروه پشتیبانی شما را گام به گام راهنمایی میکند تا به هدف خود نزدیک شوید و کسب درآمد داشته باشید
آخرین روز هر ماه میلادی از طرف آفتاب درآمد شما برای شما ارسال خواهد شد
قیمت روز تصفیه حساب با شما برابر قیمت خرید ارز در سایت سنا می باشد.
بله،درصورت تمایل قرارداد کاری بین آفتاب و شما منعقد خواهد شد و طبق قرارداد طرفین موظف به رعایت مفاد قرارداد خواهند بود.
بله ، در صورت تمایل میتونید مبلغ درآمدی خودتون رو در خارج از ایران به شماره حسابی که برای ما ارسال می کنید واریز کنیم
شما باید با توجه به سرویس و یا سرویس های تبلیغاتی که در نظر دارید و با توجه به محیط برنامه نویسی خود و سیستم عامل های مورد نظر ،از مستندات مربوطه که در سایتهای سرویس های تبلیغاتی ارایه شده است استفاده کنید.برای مثال اگر قصد پیاده سازی تبلیغات ادموب را در یک برنامه اندرویدی دارید ، باید از مستندات و روشهای پیاده سازی ادموب به صورت مستقیم برای سیستم عامل اندروید استفاده کنید.
خیر،با توجه به گستردگی شبکه های تبلیغاتی و زبانهای برنامه نویسی و روشهای پیاده سازی تبلیغات ... این توسعه دهنده و تیم برنامه نویسی شماست که باید در بخش پیاده سازی و اپلیکیشن به بهترین نحو ممکن و با استفاده از تخصص خود سرویس مناسب را انتخاب و مستندات ارائه شده را پیاده سازی نمایید.
پاسخ به این سوال را بهتر است به تیم پشتیبانی ما واگذار کنید،کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا با توجه به اپلیکیشن شما بهترین سرویس ها را به شما معرفی نماید.
شما باید از تمامی قوانین آفتاب و شرکت های اصلی تبلیغاتی پیروی کنید.این قوانین در بخش قوانین سایت آفتاب و سایتهای مرجع تبلیغاتی به وضوح توضیح داده شده است.